Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Piątka Olszewskiego

Prawa kobiet – przywrócimy kobietom godność i podmiotowość, ograniczane przez pisowski rząd przez osiem ostatnich lat

Kościół– rozdzielimy państwo od kościoła; koniec z funduszem kościelnym i finansowaniem Rydzyka

Rozliczenie– rozliczymy PiS i ludzi władzy z każdej niegodziwości i ukradzionej złotówki, których się dopuścili

Przedsiębiorcy– odciążymy małe firmy, zobowiążemy ZUS, aby płacił chorobowe od pierwszego dnia

Inwestycje– przywrócimy Polskę na właściwe tory, do gmin i powiatów naszego regionu wrócą inwestycje kierowane przez ostatnie lata do wschodniej Polski

Paweł Olszewski, bo…

Rafał Bruski – myśląc o Pawle Olszewskim mam skojarzenie z konkretnym działaniem. W ostatnich miesiącach Paweł bardzo zaangażował się w projekt poprawy jakości połączeń Bydgoszczy z gminami ościennymi. Przygotowany przez Niego projekt ustawy poparli wszyscy zainteresowani poza rządem, który woli nie wykorzystać środków niż poprzeć dobry projekt posła opozycji.

Radosław Sikorski – Pawła znam od wielu lat. Często miałem przyjemność realizować z nim projekty i inicjatywy korzystne dla Bydgoszczy i regionu. Serdecznie zachęcam do oddania głosu na Pawła Olszewskiego, bydgoszczanina z krwi i kości.

Rafał Trzaskowski – każdy z nas ma w telefonie takie osoby, do których zawsze może zadzwonić przed podjęciem trudnej decyzji. Dla mnie jedną z takich osób jest Paweł. Jego doświadczenie i spokój robią wrażenie, a zaangażowanie w sprawy regionu jest wzorem dla innych parlamentarzystów.

Kontakt

Biuro Poselskie
Pawła Olszewskiego

ul. Długa 64/2
85-034 Bydgoszcz

e-mail: pawel.olszewski@sejm.pl
tel: 512-232-266

Nowe pole

2 + 10 =

Copyright © Biuro Poselskie Pawła Olszewskiego 2023 All Rights Reserved